Názov jedla síce evokuje vzťah k dobrodružstvu, k expedíciám a náročným výpravám, ale poctivé české jedlo s rýchlou prípravou si užijete prakticky kdekoľvek a kedykoľvek.

Chalupári/Chatári: Keď prídete v piatok po práci, nemusíte sa zdržiavať varením. Rovnako sa vám nemusí chcieť variť doma večer po práci, alebo druhý deň po večierku. Vrecká s jedlom môžete mať uložené v komore a pripravené k okamžitému konzumovaniu niekoľko rokov.

Turisti/horolezci/športovci: Pri náročných fyzických výkonoch je dôležite nedávať svojmu telu polotovary alebo konzervy, ktoré bývajú ťažko stráviteľné, nedodávajú energiu a nebývajú príliš chutné. Preto je tu variant jedla ADM, ktoré je chutné, plnohodnotné, hotové za pár minúť a doplní vám energiu na ďalšiu aktivitu aj regeneráciu. Sušené mäso Jerky je potom skvelým výživovým doplnkom, zdrojom energie a bielkovín, ktoré môžete nosiť vo vrecku a žuť namiesto žuvačky naozaj kdekoľvek.

Motoristi: Jedlo ADM môžete prevážať v aute pre prípad, že ostanete uväznený v kolóne, alebo sa z iných neočakávaných dôvodov nedostanete z bodu A do bodu B načas. Nepokazí sa, môžete ho mať v priehradke až šesť rokov. Naviac, jedlo je možné ohriať aj na rozohriatom motore.

Na ryby, do kempu či na dovolenku: Ušetríte čas! Tešíte sa na dovolenku, na víkend alebo proste iba na výlet s priateľmi či rodinou a nechcete drahocenný čas tráviť varením. Alebo na varenie (v kempe, na túre) proste nemáte priestor a prostriedky.

Prepperi: Jedlo ADM je perfektné na vytvorenie si základných zásob potravín pre akékoľvek krízové situácie, pri ktorých skolabuje zásobovanie (rozsiahly a dlhodobý výpadok elektriny – tzv. blackout, vojnový stav, živelná katastrofa, a pod.) Tieto situácie sa síce na prvý pohľad javia ako veľmi nepravdepodobné, ale bohužiaľ, stať sa môžu.

Alergici: Z ponuky jedál Adventure Menu si vyberie naozaj každý, vrátanie osôb trpiacich alergiami. Ponúkame jedlá bez laktózy, bez lepku, bezvaječné a predovšetkým bez konzervačných látok a ťažko stráviteľnej chémie.

Vegetariáni/vegáni: Pamätáme aj na tých, ktorí nejedia mäso. V ponuke nájdete výber vegetariánskych ale aj vegánskych jedál.

 

 

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena