Outdoor survival

Špecialista na vzdelávacie akcie a kurzy v oblastiach života v prírode a školy prežitia pre širokú laickú aj odbornú verejnosť. Cieľom a ambíciou projektu je poskytnúť klientom úplné informácie o tom, ako čo najlepšie poznať prírodu, naučiť sa žiť s ňou v symbióze a v prípade potreby vedieť, ako využiť jej bohatstvo pre svoje prežite, alebo len pre zabezpečenie komfortu pri plánovanom táborení s rodinou. www.outdoorsurvival.cz

Martin Macík Jr.

KM Racing

Mám 26 rokov a som najmladším pilotom kamiónu v histórii Rallye Dakar, najnáročnejšieho závodu na svete. Nie je nič ťažšie, dlhšie a tvrdšie ako Dakar. Ide sa iba raz ročne, zúčastní sa ho 2000 pretekárov, mráz v horách striedajú obrovské teplá v púšťach, prach, minimum spánku, za to však nadmiera adrenalínu, psychického a fyzického vyčerpania. Takmer každý rok si Dakar vyžiada svoju obeť. Aj napriek tomu sa zakaždým neviem dočkať, až do toho v januári znova pôjdem. Je to závislosť, ktorá sa nedá opísať, musíte ju zažiť. Inak som úplne normálny chalan, chodím do roboty, nedopustím sa svojich kamarátov a som za každú srandu. Áno, a trénujem na ďalší Dakar?

Honza Skála

Rallycross

Svoj prvý závod absolvoval, keď mal 14 rokov. V šestnástich vyhral prvý titul Majstra ČR v rallycrosse, v ktorom počas nasledujúcich dvoch rokoch pozbieral ďalšie 4 tituly Majstra ČR a Rakúska. V roku 2009 sa stal historicky prvým víťazom súťaže FormulaSTAR, vďaka ktorej nasledujúci rok absolvoval v Majstrovstvách ČR v Divízii 3, formulových monopostov. Svoju prvú sezónu hneď premenil na ďalší titul Majstra ČR. V roku 2011 bol vybraný medzi 20 najtalentovanejších juniorov do finálne celosvetovej súťaže FIA Young Driver Excellence Academy.

David Křížek+

Jachtár

Závodnému jachtingu sa venuje od 10 rokov, ale inak tento šport vykonáva už od skorého detstva. Za svoju kariéru získal 20 medailí z Majstrovstiev ČR v rôznych lodných triedach. Zúčastnil sa celej rady zahraničných pretekov (8x majstrovstvá sveta a 9x majstrovstvá Európy). Je členom SECTOR No Limits, združenie najextrémnejších športovcov sveta. Celkovo 4x preplával Atlantik.

Míla Janáček

Automobilový pretekár.

Míla Janáček, pretekár, navigátor, novinár a celoživotný milovník všetkého, čo má 4 kolesá a ide mimo cestu. Míla sa k offroad autám dostal už v mladosti, keď si kúpil svoje prvé terénne auto ARO 240. Od tej doby to s ním ide z kopca aj do kopca a svoj profesionálny aj súkromný život naplno venuje práve offroadu.

Ako novinár a neskôr aj ako navigátor niekoľkých českých posádok, sa zúčastnil najväčšej a najznámejšej svetovej Rely Dakar, ktorú šiel prvýkrát ako co-pilot v roku 2007, teda posledný Africký Dakar predtým, ako sa posunul do Južnej Ameriky. Od tej doby sa ako co-pilot zúčastnil niekoľkých svetových rely, sérií Baja, Dakaru 2009 a 2011 v Tatrovke s Markem Spáčilem alebo Rely Budapešt-Barnako 2013 s Jirkom Strejcem, ktorú dokonca vyhrali!

Okrem aktívneho pretekania sa Míla venuje vydávaniu svojich časopisov OffROAD Magazín a QUAD a ďalej organizuje popredné české offroad akcie a závody.

 

 

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena