O značke
Adventure Menu

Nie len na cestách sme často donútení uchýliť sa k jednoduchšiemu a pohodlnejšiemu riešeniu stravovania na úkor jeho kvality. Na varenie proste nie je čas, priestor, alebo nálada. Prečo by sme však mali v týchto situáciách jesť menej kvalitne? Prečo si výnimočné momenty na dovolenke, na chate alebo v kempe neužiť naplno?

Jedlo Adventure Menu je plnohodnotným ručne vareným jedlo vyrobeným v Českej republike. Vďaka špeciálnej celosvetovo patentovanej technológii je toto jedlo pripravené úplne bez konzervačných látok a chemických prísad. Aj napriek tomu zaručuje až trojročnú trvanlivosť.

Sterilizované jedlo si uchováva svoju prirodzenú chuť, vôňu a vzhľad spoločne s nutričnými hodnotami a extrémnu trvanlivosť. Jedlo je v takzvanom tekutom stave, nie je dehydrované, nie je instantné, je pripravené na okamžitú konzumáciu. Stačí ho zohriať. To je možné mnohými spôsobmi: v mikrovlnnej trúbe, v kotlíku, v horúcej vode. Unikátna je však možnosť tzv. samo-ohrevu, kedy vrecko s jedlom vložíte do špeciálneho ohrevného vaku ADM, takzvaného zipper-bagu, pridáte samo-ohrevnú kapsulu a vodu. Jednorazová samo-ohrevná kapsula funguje na princípe exotermickej reakcie nehaseného vápna s vodou. Tá vytvorí teplotu až 100°C a horúca para za 12 minút ohreje jedlo aj v extrémnych podmienkach.

Jedlo Adventure Menu je 100% prírodné, vyrábané ručne, tradičnými postupmi z čerstvých surovín od lokálnych farmárov a poľnohospodárov bez pridania farbív a ochucovadiel. Vybrané jedlá sú bezlepkové, vyrábané z unikátnej zmesi kukuričnej a ryžovej múky.

Adventure Menu ponúk na výber z pätnástich druhov veľmi chutných a výživovo hodnotných jedál (vrátane jedla pre vegetariánov, dokonca aj pre vegánov). Súčasťou AdventureMenu je aj samostatné mäso bez príloh a vysoko-kalorický obed. Samostatnú kategóriu tvorí sušené mäso Jerky a zmes Trailmix.

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena